Polecane

Polecane strony:
WWW.SUN-SPORT.COM.PL Sun Sport to doświadczony i sprawdzony organizator : Imprez Turystycznych, Imprez i kursów sportowych, Incentives, Zielonych i białych szkół.
noclegi Serwis Nocowanie.pl funkcjonuje od 2005 roku. Przez cały ten czas witryna była sukcesywnie rozwijana i ulepszana, co doceniali użytkownicy oraz właściciele obiektów noclegowych, którzy dzisiaj zamieszczają u nas ponad 13 tys ofert z Polski i Europy.
WWW.NADJEZIORAMI.PL Posiadamy ciekawe oferty spędzenia wolnego czasu nad jeziorami.
WWW.TROPICANA-DZWIRZYNO.PL Pensjonat TROPICANA 50 metrów do Morza jest nowo wybudowanym obiektem, pachnącym świeżością, w którym panuje domowa, rodzinna atmosfera. Położenie między jeziorem Resko Przymorskie, a szeroką, czystą plażą Bałtyku i wysokim pasmem wydm, od których dom oddziela tylko ulica i las wydmowy; niedaleko znajduje się kanał łączący jezioro z morzem.
WWW.KAJTUR.PL Nasz główny profil działania to organizacja, prowadzenie i pomoc przy wyborze miejsc na: imprezy integracyjne (team building), kulig,i eventy, pikniki firmowe, spływy kajakowe, imprezy tematyczne, obozy survivalowo – militarn,e wieczory kawalerskie i panieńskie
WWW.MWYSOCKI.COM.PL TERAPIA MANUALNA – ALTERNATYWA DLA FARMAKOLOGICZNEGO LECZENIA NARZĄDU RUCHU